Mega Walls!


To już kolejna odsłona bardzo popularnej minigry w minecraftcie. W pierwszej wersji było to tylko starcie 4 drużyn.  Potem doszły różne zestawy startowe. Teraz przyszedł czas na cos zupełnie odmiennego. To już nie jest jakaś zwykła potyczka, to jest wielka bitwa.

 

Jest to starcie czterech 25-osobowych drużyn. Po 10 minutach przygotowań wszyscy udają się na środek mapy aby wykopać cenne diamenty. Toczymy walkę tylko na jeden front, ale jest on podzielony na 3 strefy. Pierwsza to tradycyjna, nadziemna, dwie pozostałe podziemne. Jedna przez korytarze, druga przez kopalnie.

Głównym celem jest obrona własnego bossa: Withera oraz pokonanie pozostałych witherów i zawodników. Dopuki nasz boss żyje możemy się odradzać. Ponadto mamy 5 klas startowych: Creeper, Zombie, Skeleton, Herobrine i Enderman. Te 2 ostatnie są dla Vipów. Każda z klas możemy ulepszać i każda z nich ma swoje specjalne umiejętności np. zombie leczenie, szkielet szybkie strzały, creeper wybuchanie, ednerman teleportacja czy herobrine błyskawice.

Gdy wszystkie withery zginą pojawia się silny głód. Jest to znak że trzeba zmierzać do środka mapy. Tam toczy się ostateczny pojedynek. Jest to bardzo ekscytująca rozgrywka. Dostarcza ona wiele więcej wrażeń niż poprzednie wersje, jednak jest znacznie dłuższa. Trwa od 40 do 70 minut. Na razie minigra wymaga małych poprawek i jest cały czas doskonalona. Na serwerze często występują duże lagi. Szykujmy się do wielkiej bitwy.

Serdecznie zapraszam na: mc.hypixel.net

Link do dokładnego opisu mechanizmów gry po angielsku: http://hypixel.net/threads/guide-megawalls.32671/

 

Dodaj komentarz