Długo wyczekiwany gameplay z Battlefield 4


Na odbywających się w Los Angeles targach E3 opublikowano sporo nowych informacji na temat Battlefield 4. Z okazji E3 przygotowano również kilka promocji dla graczy Battlefield 3, takich jak nowy nieśmiertelnik, tydzień podwójnego doświadczenia, Battlefield 3 Premium za połowę ceny i bezpłatny dodatek Walka w zwarciu. Pora wszystkie informacje zebrać w całość.

 

 

Na E3 zaprezentowano m.in. kolejny film z trybu jednoosobowego – film z misji „Wzburzone morze”, na którym możecie zobaczyć jak Recker i jego drużyna stają się celem ataku na pokładzie lotniskowca „Tytan”.

Zaprezentowano również po raz pierwszy, długo wyczekiwany tryb rozgrywki wieloosobowej. Prezentacja trybu wieloosobowego odbyła się na mapie „Oblężenie Szanghaju”. Podczas pokazu w walcie wzięło udział 64 graczy. Ujawniono także dodatkowe informacje na temat rozgrywki wieloosobowej.

Levolution. To cecha charakterystyczna gry odpowiadająca za zmienne warunki na każdej z map dostępnych w trybie multiplayer. Gracze mają możliwość wpływu na otoczenie w którym odbywa się walka. Mogą w dowolnej chwili np. odciąć dopływ prądu do budynku (tym samym wrodzy żołnierze zostają pogrążeni w ciemnościach) lub podkładając ładunki wybuchowe, doprowadzić do zawalenia się potężnego wieżowca. Zmienne otoczenie, na które wpływ mają poczynania gracza sprawi, że w Battlefield 4 każda walka będzie na swój sposób unikalna.

Tryb dowódcy. Coś dla fanów taktycznych działań – dwóch wybranych graczy (po jednym dla każdej z walczących stron) wciela się w stratega mającego do dyspozycji centrum dowodzenia. Dzięki kamerze umieszczonej z lotu ptaka, dowódcy mogą dokładnie śledzić poczynania żołnierzy na polu walki, a w kluczowych momentach wspierać ich działania. Tryb dowódcy będzie dostępny na komputerach PC, konsolach oraz tabletach (iPad oraz Android).

Podstawowe informacje o grze:

Gra ukaże się 29 października 2013 roku na platformy PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Daty premier na konsole nowej generacji Xbox One i PlayStation 4 zostaną podane w późniejszym terminie.

W Polsce Battlefield 4 dostępny będzie w pełnej wersji językowej (dubbing).

Silnik gry stanowi technologia Frostbite 3.

Gra będzie oferować zarówno w kampanię dla jednego gracza jak i tryb wieloosobowy.

Fabuła trybu dla samotnego gracza rozpoczyna się sceną ewakuacji amerykańskich VIP-ów z Szanghaju. W miarę rozwoju sytuacji, wraz ze swoim oddziałem wyruszysz w misję, której celem będzie odnalezienie drogi do domu.

Battlefield 4 umożliwi prowadzenie walki na lądzie, na morzu oraz w powietrzu.
Wprowadzenie w kampanii singleplayer najlepszych elementów znanych z trybu multiplayer, czyli: dużych przestrzeni, otoczenia ulegającego destrukcji oraz szerokiego wyboru pojazdów.

BETA Battlefield 4. Gwarantowany udział w beta testach jest zapewniony dla graczy ze statusem Premium

Battlefield 3, posiadaczy edycji limitowanej gry Medal of Honor Warfighter, a także wszystkich tych, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Cyfrową Edycję Specjalną.

Dodaj komentarz