Watch Dogs


  Nie marzyliście nigdy o takiej komórce, która potrafi zatrzymać pociąg, otworzyć dowolne bramy lub też sterować sygnalizacją świetlną na wasze życzenie? Taki właśnie sprzęt ma Aiden Pearce, główny bohater „Watch Dogs”.  Sama gra była zapowiadana już na E3 w 2012 gdzie został pokazany fragment gameplay’u. Grafika w pełnej wersji jest o trochę gorsza od tego co zapowiadali, ale i tak jest świetna szczególnie w nocy podczas deszczu. 

   Gra rozgrywa się na ulicach Chicago gdzie miasto jest nadzorowane przez technologie ctOS (Convergent Technologies Operating System) stworzoną przez Blume Corporation z którą przyjdzie się nam zmierzyć podczas gry. Dzięki zhackowaniu tej technologi Aiden może wykorzystywać miasto na swoją korzyść i mieć informacje o każdej napotkanej osobie w swoim smartfonie co mu się często przydaje przy łapaniu swoich wrogów. 

  W głównego bohatera wcielamy się w momencie, gdy po nieudanej akcji został wykryty przez tajemniczą osobę, która każe go zabić jego wraz z najbliższą rodziną. Podczas ataku ginie jego siostrzenica, a on rzuca się w wir poszukiwań za zleceniodawcą i chce dowiedzieć się dlaczego jego siostrzenica Lena Pearce nie żyje. 

  Grę oceniam na 9/10,  gdyż  ma świetną fabułę, fajnie zrobiony otwarty świat i choć postacie nie są aż tak genialne jak w Gta 5 to nie jest o wiele gorsza od gta.  Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak fajnie. Jeśli chcielibyście ją kupić to jest dostępna na Steam’e oraz na g2a, fabryce kluczy lub keye.pl

Dodaj komentarz